HIPHOPHUIS | Delftsestraat 19A | 3013 AD ROTTERDAM | 0104118371 | Info@hiphophuis.nl

Staff

Amal

Naam: Amal Akbour Functie: medewerker financiën Email: Amal@hiphophuis.nl Aanwezig op: maandag, donderdag & vrijdag

Aruna

Naam: Aruna Vermeulen Functie: Algemeen directeur Email: aruna@hiphophuis.nl Aanwezig op: maandag t/m vrijdag

Chloe

Naam: Chloe Functie: vrijwilliger Aanwezig: maandag

Daniella

Naam: Daniella Email: Daniella@hiphophuis.nl Functie: Floormanager

Henk

Naam: Henk van Dillen Functie: medewerker bedrijfsvoering Email: henk@hiphophuis.nl Aanwezig op: maandag t/m donderdag

Leal

Naam: Leal Email: leal@hiphophuis.nl Functie: coördinator lesprogramma Aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag  

Lisa

Naam: Lisa Mccray Email: Lisa@hiphophuis.nl Functie: Medewerker productie

Paco

Naam: Paco Martina Email: Paco@hiphophuis.nl Functie: medewerker facilitair Aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag

Renée

Naam: Renée Trijselaar Email: renee@hiphophuis.nl Functie: Interim directeur Aanwezig: maandag t/m donderdag   ‘A mind once opened, never (c)loses.’

Suze

Naam: Suze van Zijl Functie: floormanager, medewerker verhuringen, kinderprogramma Email: suze@hiphophuis.nl Aanwezig: Maandag, woensdag en vrijdag

Vanity

Naam: Vanity Email: vanity@hiphophuis.nl Functie: Marketingmanager / booking agent Aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag

Willy

Naam: Wilson Almeida Duarte Email: willy@hiphophuis.nl Functie: Externe projecten, floormanager   “Wehhhjjjoooo!!!!”